Októberi étlap (normál)
Októberi étlap (tejmentes)

Tisztelt Szülők!

Étkezési kedvezmény igénybe vétele csak leadott nyilatkozat és igazolás esetén lehetséges.

A nyilatkozat letölthető innen:

Ingyenes és kedvezményes étkezési nyilatkozat

Amennyiben készpénzben fizet:

Kérjük, hozzák magukkal a nyilatkozatot és az igazolást a szeptember hónapi étkezésre való befizetési napon! Amennyiben ezen befizetéskor a dokumentumot nem tudják leadni, nem tudjuk biztosítani a kedvezményes étkezést.

A nyilatkozat letölthető innen:

Ingyenes és kedvezményes étkezési nyilatkozat

Kérjük, ne feledjék, hogy a nyilatkozat önmagában nem elég! Kérjük, hogy a kedvezményes vagy ingyenes gyermekétkeztetési nyilatkozat mellé, minden esetben csatolják, a támogatást igazoló dokumentumot. pl.: tartósbeteg igazolás, rendszeres gyermekvédelmi támogatásról szóló határozat, nagycsaládos igazolás.

Ha kérdés merülne fel kérjük keressenek minket a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen.

Az ebéd befizetésére 2021. november hónapra az alábbi napokon van lehetőség:

október 11.. 7:30-16:30 (az általános iskola pénztárában)
október 18. 7:30-16:30 (az általános iskola pénztárában)

Az étkezést befizetni csak a kiírt napokon lehetséges!
Ettől eltérő napokon a befizetést nem tudjuk elfogadni!

2021. novemberi étkezési térítési díj (21 nap):

Normál étkezés1x étkezés3x étkezés
teljes7 600.- Ft11 065.- Ft
50%-os3 800.- Ft5 545.- Ft
Diétás étkezés1x étkezés3x étkezés
teljes7 205.- Ft11 465.- Ft
50%-os3 610.- Ft5 735.- Ft

Az étkezés lemondására a lemondani kívánt napot megelőző munkanapon 9 óráig van lehetőség a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen vagy a 290-9088/104 vagy a 290-9088/106 telefonszámon.
Kérnénk, hogy az ingyenesen étkezők is mondják le ebédjüket!

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2021/22-es tanévtől az általános iskolában megszűnik a bankkártyás fizetés.

Az étkezés befizetése kettő módon lehetséges:

• a helyszínen készpénzben
  • online rendszeren keresztül bankkártyával

Az online fizetéshez szükséges regisztrációhoz, kérem a kitöltött és aláírt nyilatkozatot a menza@sztehloiskola.hu e-mail címre elküldeni szíveskedjenek.

A nyilatkozatot itt találja:

Térítési díj:

Normál étrend1x étkezés3x étkezés
teljes362 Ft/nap527 Ft/nap
50%-os181 Ft/nap264 Ft/nap
Diétás étrend1x étkezés3x étkezés
teljes343 Ft/nap546 Ft/nap
50%-os172 Ft/nap273 Ft/nap

Lemondás

Az étkezés lemondására a lemondani kívánt napot megelőző munkanapon 9 óráig van lehetőség a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen.

Kérnénk, hogy az ingyenesen étkezők is mondják le ebédjüket!

Diétás étrendet kizárólag orvosi szakvélemény leadásával tudunk biztosítani, illetve az igényléshez kérnénk az alábbi diétaigénylő adatlapot is leadni:

DIÉTAIGÉNYLŐ ADATLAP

Kedvezményes vagy ingyenes étkezés igénybevétele a jogosultság igazolásával lehetséges, illetve az alábbi igénylőlap leadásával:

Iskolai kedvezményes vagy ingyenes étkezés nyilatkozat

Amennyiben ingyenes étkezésre jogosultak, kérnénk az alábbi adatlapot is kitölteni:

Ingyenes étkezés nyilatkozat