Véget ért a nyári vakáció és ismét megkezdődött a munka az iskolában.
Ám a vakáció ideje alatt sem pihentünk. Örömmel számolhatunk be arról, hogy eseményekben gazdag nyarat zártunk, hiszen hatalmas fejlesztések történtek az iskolában.  A gyerekek nagy örömmel vették birtokba az új főépületi folyosót. Megújult a Zergelak és a Napsugárház is új nyílászárókat kapott. Folyamatosan igyekszünk szebbé és kulturáltabbá tenni a környezetüket. Hisszük, hogy az igényes környezet igényes embert nevel. Sok időt töltünk itt, ez a „második otthonunk”.
A tanévnyitón mind együtt lehettünk: óvodásoktól egészen a gimnazistákig. Ritka alkalmak egyike ez, mikor mindenkivel találkozhattunk.
Mindenkinek sok örömteli pillanatot kívánunk ebben a tanévben is, és hogy a kezdeti lelkesedésük kitartássá érjen, és nyitott érdeklődésük se fogyjon el.