Idén is zsúfolt volt az ebédlő, mely otthont adott a bolhapiacnak. Igazi vásári forgatag alakult ki ezen a délutánon, mely talán az év egyik legjobban várt eseménye. A már megúnt apró tárgyak, könyvek, játékok és megannyi kis dolog került az asztalokra. A rutinosak már tudták, hogy mi minden jóra számítsanak, míg a kisebbek érdeklődve figyelték a nagyobbak standjait. Színes kínálat, autentikus piaci élmény és rengeteg apróság várt minket. Sőt, még finom falatok is! Hangos lett a helyszín az alkudozástól, vidám beszélgetésektől. A legtöbb esetben létrejött az „üzlet” és a gyerekek boldogan mutatták társaiknak a frissen szerzett játékokat, apró ajándékokat.

Örültünk, hogy a szülők is részt vettek a kisebbek mellett. Jó alkalmat adott ez az esemény is a szülők és tanárok kötetlen beszélgetéseinek.

Sok-sok kincs talált új gazdára és éhesek sem maradtunk.